HİZMETLERİMİZ

Köpük Masajı

Kese köpük masajı size yeni bir cilt kazanmanız için fırsat verir. Cildinizin ölü hücrelerden arınarak, hava almasını ve daha canlı bir görünümle sağlıklı bir cilde sahip olmanızı sağlar. Deri tabakasın da toz, ter, kir, toksik maaddeler gibi atıkların birikmesiyle gözeneklerde tıkanıklıklar meydana gelir. Kese köpük masajıyla ciltteki bu tıkanan gözeneklerin açılması ve ölü hücrelerden arınan cildin yeyeni taze hücrelere fırsat vermesi sağlanır.

Kil Masajı

Antik çağlarda Afrodit'lerin, Kleopatra'ların güzelliğinin kaynağı olan kil, Osmanlı Devleti zamanında sultanların güzelliğine güzellik katan doğal karışımlardan biriydi. İçerdiği doğal minerallerle yiyeceklerden alamadığınız mineralleri size kazandıran kil masajı cildinizi eskisinden daha parlak pürüzsüz hale getirir. Düzenli kullanımda sivilce, siyah nokta, güneş lekesi gibi cilt sorunlarını çözer. Cildinizin sultanlara yaraşır güzelliğe ulaşması için kil masajını denemelisiniz.

Tuz Masajı

Atasözlerine bile konuk olmuş tuzun yemeklerimizin dostu olduğu kadar cildimizin de dostu olduğunun çoğumuz farkında değil. Uygun bir tuz karışımıyla uygulandığında tuz masajı cildinizi nemlendirecek ve daha da pürüzsüz hale getirecek. Ayrıca masajın gençleştirici etkisi hep genç ve güzel görünmenizi sağlayacak.

Bal Masajı

Moğolların geleneksel terapi yöntemlerinden biri olarak kullanılan bal masajını saray kültürüyle harmanlayarak sunuyoruz. İçerdiği vitamin ve minerallerle cildinizi besleyen bal masajı hem kan dolaşımınızı hızlandıracak hem de cildinize doğal yollarla zararsız bir şekilde botoks uygulamış olacaksınız.

Ayak Masajı

Gün içinde sürekli yüklendiğimiz ayaklarımıza yeteri kadar özen göstermediğimiz bir gerçek. Vücudumuzun çoğu noktasıyla bağlantılı olan ayağımız baş ve regl ağrılarınızın da sebebi olabiliyor. Uygun yöntemlerle yapıldığında ayak masajı bu gerginlik ve ağrıları azaltır. Saray Hamamı'nda kendinizi usta ellere bırakarak daha rahat bir zihine kavuşabilir ve gerginliğinizi üzerinizden atabilirsiniz.

Cilt Bakımı (Kadın)

Yoğun hayat düzeni nedeniyle birçok kişi cildine yeterli önemi istese de veremiyor. Bu durumda küçük kolay çözümler için mağazadan mağazaya dolaşmak zorunda kalıyorlar. Saray Hamamı'nda, doğal besliyici malzemelerden hazırladığımız kürümüz kırışıklık, yağlanma, akne ve siyah nokta sorunlarınıza iyi gelir ve cildinizi nemlendirerek daha genç bir görünüme kavuşmanızı sağlar.

Kahve Masajı

Taze kokusuyla ve canlandırıcı etkisiyle bizi kendimize getiren kahveyi bazı günler ne kadar içtiğimizi bile sayamıyoruz. Bu güzel tadı cildinizle de tanıştırmak bizim için büyük bir zevk olacak. Hazırladığımız güzellik kürümüz usta ellerle birleşteğinde cildiniz sıkılaştırarak daha genç görünmenizi sağlar. Ayrıca düzenli uygulandığında kahve masajı selülitlerin giderilmesini sağladığı gibi daha canlı bir cilde kavuşmanızı da sağlar.

Yağ Masajı

Erken yaşlanmadan, dikkat dağınıklığına kadar üzerimizde bir çok etkisi bulunan stres günümüzün en büyük sorunlarından birisi. Bu stresi üzerimizden atmak, hatta kalıcı olarak bitirmek ve Saray'ın rahatlığına ve huzura kavuşmak için yağ masajları en iyi yollardan biri. Birbirinden güzel kokulara sahip yağlarla yapılan masajlarımız yaşlanma belirtilerini durudurur, bağışıklığınızı güçlendirir, kan dolaşımını hızlandırarak yaralarınızı daha hızlı iyileştirir.

Meydan Mah. Selimiye Cami Arkası No:1
Tel: +90 284 213 33 37 / + 90 535 738 91 16

TOP Call Now Button
Sohbeti Başlat
1
Rezervation
Edirne Saray Hamamı
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?